Mám skvělou novinku, už umíme komunikovat přes video! ráda bych tuto službu využila pro ty z vás, u kterých je velké podezření na infekci COVIDEM 19 - horečka, zvýšená teplota, bolest v krku, kašel, průjem, ... Ke spojení dochází přes váš email, je potřeba se dopředu domluvit na přesném čase, lze emailem nebo telefonicky. 

KORONAVIRUS: snažíme se o vrácení do normálního režimu. Začali jsme opět provádět pracovní prohlídky, dia prohlídky, připravovat výpisy a prohlídky pro řidiče, předoperační vyšetření...Prosím ale o předchozí objednávání na telefonu 315725210 nebo emailem na eva@evamalkova.cz. Léky vám rádi zašleme elektronicky smskou, ověřte si platnost vašeho telefonního čísla, pokud si píšete o léky na tlak - poslat záznam několika měření z poslední doby. 

Prosím stále důsledně dodržujte zásady respirační hygieny, často si myjte ruce mýdlem a vodou, používejte dezinfekční prostředky. 
 

Doporučuji pro ty z vás, kteří chcete více informací o očkování do zahraničí tyto stránky: https://www.ockovacicentrum.cz/cz/ockovani-na-cesty

 

 

 


Fotogalerie: Aktuality

/album/fotogalerie-aktuality/img-20161130-131947-jpg/

——————————


Kontakt

MUDr. Eva Málková

Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou
27801


315725210