Telefon už funguje!

Přišla nám milá zpráva od dr. Flídra, psychiatrická ambulance Kralupy, že lze opět k němu odesílat pacienty, objednání na tel: 723452017. 

Cena za výpis z dokumentace je nově od 13,9,18 zvýšena na 200 Kč, narovnávám tak cenu s ostatními ambulancemi a řeším tak váš - pacientů - věčný problém s drobnými. Občas jsem dotazována na možnost bezhotovostní platby kartou, vzhledem k ceně za tuto službu bych musela cenu za výpis ještě navýšit, to bych zatím opravdu nerada. Děkuji za pochopení. 

STOP stav přijímání nových pacientů. Kapacita naší ordinace je v tuto chvíli víceméně naplněna. Pokud bychom nabírali dále, již nemůžeme zajistit dostatečný komfort pro Vás, naše pacienty. Prodloužily by se čekací doby na vyšetření i v čekárně, atd. Někteří pacienti samozřejmě také odcházejí, ať k jiným lékařům nebo nás opouštějí naždy, pak lze v ojedinělých případech přibrat nového pacienta. Děkuji za pochopení. 

 Naše spolupracující laboratoř nabízí ZDARMA vyšetření z krve nyní tzv. ledvinový soubor a glykémie - hladina cukru v krvi. Kdo máte zájem, pak další informace u mne v ordinaci nebo přímo v laboratoři nebo na https://www.zdravinaroda.cz/.

https://www.amelie-os.cz/cz/zamestnavani příležitost pro pacienty po onkologické léčbě.

Doporučuji pro ty z vás, kteří chcete více informací o očkování do zahraničí tyto stránky: https://www.ockovacicentrum.cz/cz/ockovani-na-cesty

 

 

 


Fotogalerie: Aktuality

/album/fotogalerie-aktuality/img-20161130-131947-jpg/

——————————


Kontakt

MUDr. Eva Málková

Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou
27801


315725210