Vakcíny proti chřipce nám dnes 15. září dorazily, začínáme očkovat. Prosím ale zatím jenom vy z vás, kteří máte vakcínu rezervovanou. Další dávka vakcíny bude k dispozici do konce měsíce. Přijímáme rezervace na vakcíny, přednostně očkujeme starší 65 let a s chronickým onemocněním, samoplátci až po té, jak nám vakcíny zbydou. Děkuji za pochopení. 

Nové ordinační hodiny se nám neosvědčily, prosím o objednávání se na přesný čas, on-line, telefon...ORDINUJEME POUZE NA OBJEDNÁNÍ.  Prosím i nadále o zvýšenou opatrnost a ohleduplnost. Pacienti, kteří máte podezření na Covid, máte mít karanténu a podobně - téměř vše zvládneme vyřídit telefonicky, emailem (stále lze poslat fotografie krku..) nebo videokonzultací. Telefony prosím až ve druhé polovině ordinační doby. 

 

NIKOMU NEPROSPĚJE, KDYŽ NAŠE ORDINACE BUDE V KARANTÉNĚ. PROSÍM MYSLETE NA TO A SNAŽTE SE VŠECHNY PROBLÉMY DOPŘEDU KONZULTOVAT PO TELEFONU NEBO EMAILEM. PŘÍPADNĚ PO DOMLUVĚ VIDEOKONFERENCÍ. 

 

Jako velmi užitečný nástroj pro získání veškerých informací o covidu, sama často využívám, doporučuji tzv. covidovou kartu - aplikaci do mobilního telefonu, naskenováním QR kodu na těchto stránkách - https://koronavirus.mzcr.cz/digitalni-karta-covid19/, jsou zde  informace o odběrových pracovištích včetně odkazů k objednání, virtuální sestra se kterou můžete konzultovat některé otázky, důležitá telefonní čísla.

 

V deníku N  vyšel velmi hezký souhrný článek o všem co je užitečné vědět ohledně koronaviru https://denikn.cz/429669/vsechny-dulezite-dotazy-kolem-koronaviru-na-ktere-jste-se-chteli-zeptat/?ref=tit, je samozřejmě nutné zaplatit předplatné. 

Mám skvělou novinku, už umíme komunikovat přes video! ráda bych tuto službu využila pro ty z vás, u kterých je velké podezření na infekci COVIDEM 19 - horečka, zvýšená teplota, bolest v krku, kašel, průjem, ... Ke spojení dochází přes váš email, je potřeba se dopředu domluvit na přesném čase, lze emailem nebo telefonicky. 

KORONAVIRUS: snažíme se o vrácení do normálního režimu. Začali jsme opět provádět pracovní prohlídky, dia prohlídky, připravovat výpisy a prohlídky pro řidiče, předoperační vyšetření...Prosím ale o předchozí objednávání na telefonu 315725210 nebo emailem na eva@evamalkova.cz. Léky vám rádi zašleme elektronicky smskou, ověřte si platnost vašeho telefonního čísla, pokud si píšete o léky na tlak - poslat záznam několika měření z poslední doby. 

Prosím stále důsledně dodržujte zásady respirační hygieny, často si myjte ruce mýdlem a vodou, používejte dezinfekční prostředky. 
 

Doporučuji pro ty z vás, kteří chcete více informací o očkování do zahraničí tyto stránky: https://www.ockovacicentrum.cz/cz/ockovani-na-cesty

 

 

 


Fotogalerie: Aktuality

/album/fotogalerie-aktuality/img-20161130-131947-jpg/

——————————


Kontakt

MUDr. Eva Málková

Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou
27801


315725210