Začala chřipková epidemie. Pokud nepotřebujete nutně neschopenku, nemáte horečky více jak několik dní, nemáte žádné jiné závažné komplikace, nechoďte prosím do ordinace. Na chřipku antibiotika nepomáhají. Neschopenku vám mohu vystavit až 3. den, se zpětnou platností, takže pokud hccete zůstat doma od pondělí, můžete přijít pro neschopenku až ve středu...Všechny léky na chřipku jsou volně prodejné v lékárně. Opravdu nemám žádný zázračný lék po ktzerém budete moci druhý den do práce, na hory, na dovolenou...A popravdě když máte chřipku, tak vysedávat v čekárně není nic příjemného. Zůstaňte raději doma v posteli. 

Přišla nám milá zpráva od dr. Flídra, psychiatrická ambulance Kralupy, že lze opět k němu odesílat pacienty, objednání na tel: 723452017. 

Cena za výpis z dokumentace je nově od 13,9,18 zvýšena na 200 Kč, narovnávám tak cenu s ostatními ambulancemi a řeším tak váš - pacientů - věčný problém s drobnými. Občas jsem dotazována na možnost bezhotovostní platby kartou, vzhledem k ceně za tuto službu bych musela cenu za výpis ještě navýšit, to bych zatím opravdu nerada. Děkuji za pochopení. 

STOP stav přijímání nových pacientů. Kapacita naší ordinace je v tuto chvíli víceméně naplněna. Pokud bychom nabírali dále, již nemůžeme zajistit dostatečný komfort pro Vás, naše pacienty. Prodloužily by se čekací doby na vyšetření i v čekárně, atd. Někteří pacienti samozřejmě také odcházejí, ať k jiným lékařům nebo nás opouštějí naždy, pak lze v ojedinělých případech přibrat nového pacienta. Děkuji za pochopení. 

 Naše spolupracující laboratoř nabízí ZDARMA vyšetření z krve nyní tzv. ledvinový soubor a glykémie - hladina cukru v krvi. Kdo máte zájem, pak další informace u mne v ordinaci nebo přímo v laboratoři nebo na https://www.zdravinaroda.cz/.

https://www.amelie-os.cz/cz/zamestnavani příležitost pro pacienty po onkologické léčbě.

Doporučuji pro ty z vás, kteří chcete více informací o očkování do zahraničí tyto stránky: https://www.ockovacicentrum.cz/cz/ockovani-na-cesty

 

 

 


Fotogalerie: Aktuality

/album/fotogalerie-aktuality/img-20161130-131947-jpg/

——————————


Kontakt

MUDr. Eva Málková

Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou
27801


315725210