Národní ústav duševního zdraví v Klecanech hledá dobrovolníku do výzkumného projektu  - Regionální stárnutí paměti. věk nad 55 let, bez neurologických potíží, psychické zdraví (bez závislosti na lkoholu, drogách...)z okolí Klecan. Možnost velmi pečlivého vyšetření paměti, spánku a možnost vyšetření mozku magnetickou rezonancí. Podrobnosti viz www.nudz.cz/adcentrum

S novým rokem máme v ordinaci zase nějaká vylepšení. Například kontrola lékových interakcí, ne příliš samozřejmá věc, leč velmi důležitá. A od 18. ledna vás již nebudu v případě potřeby odesílat  na "tlakového holtera" neboli ambulantní 24 hodinové monitorování krevního tlaku do interní ambulance, ale tento přístroj již budeme mít k dispozici zde v ordinaci. Věřím, že napomůže lepší indikaci léčby vysokého tlaku.

 

STOP stav přijímání nových pacientů. Kapacita naší ordinace je v tuto chvíli víceméně naplněna. Pokud bychom nabírali dále, již nemůžeme zajistit dostatečný komfort pro Vás, naše pacienty. Prodloužily by se čekací doby na vyšetření i v čekárně, atd. Někteří pacienti samozřejmě také odcházejí, ať k jiným lékařům nebo nás opouštějí naždy, pak lze v ojedinělých případech přibrat nového pacienta. Děkuji za pochopení. 

 Naše spolupracující laboratoř nabízí ZDARMA vyšetření z krve nyní tzv. ledvinový soubor a glykémie - hladina cukru v krvi. Kdo máte zájem, pak další informace u mne v ordinaci nebo přímo v laboratoři nebo na https://www.zdravinaroda.cz/.

https://www.amelie-os.cz/cz/zamestnavani příležitost pro pacienty po onkologické léčbě.

Doporučuji pro ty z vás, kteří chcete více informací o očkování do zahraničí tyto stránky: https://www.ockovacicentrum.cz/cz/ockovani-na-cesty

 

 

 


Fotogalerie: Aktuality

/album/fotogalerie-aktuality/img-20161130-131947-jpg/

——————————


Kontakt

MUDr. Eva Málková

Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou
27801


315725210